"LACY BRA" - Krajková podprsenka

Do nedávné doby byly nejvíce žádoucí podprsenky typu "push up". Naštěstí je tento trend za námi a vrátily se krajky! Krajkové spodní prádlo je velice sexy a stále více a více populární.

Nemusíte už nosit silikonová ramínka a snažit se o to, aby bylo spodní prádlo přinejmenším neviditelné. Od této chvíle vyčnívající spodní prádlo není v módě překážka - naopak, je to HIT !

Mnohé z nás máme komplex, díky malým prsou. Právě proto podprsenky s push up efektem zahýbaly světem. Ale návrháři upřednostňují přirozenost, jemnost a přesně toto se v krajkových podpsenkách odráží. Nebojte se tedy ze svých "komplexů" udělat naopak přednost. Jsou šité i na ty nejmenší prsa. Tato podprsenka je efektní součástí našeho šatníku.

A jak jsem již zmínila, je jen plus, když vyčnívá z klasické halenky nebo z halenky, která má odhalená ramena. Přijde mi, že čím více jde krajková podprsenka vidět, tím je to stylovější a také více sexy. A čím více přídavných ramínek má, tím lépe J

Nejpopulárnější je černá, ale samozřejmě jsou k dostání jak v bílé, tak i v jiných barevných odstínech. Další výhodou tohoto " módního trháku " je komfort při nošení. Tyto podprsenky nemají výztuhy. Jsou tedy lehoučké a zaručeně Vás nebudou tížit a tlačit. Budete mít opravdu svobodu pohybu.

 Krajka je odjakživa sexy, ženská a elegantní zároveň. Hodí se jak ke společenskému oblečení, tak právě k tomu nejjednoduššímu stylu. K džínům a bílé halence padající z ramene bude podprsenka úchvatným doplňkem. 

A právě díky tomuto trendu jsme se rozhodli zařadit krajkové stylové podprsenky do naší nabídky. Můžete se na ně těšit od 7. října. My už se jich nemůžeme dočkat :) A věříme, že si z naší nabídky vyberete tu pravou pro Vás.

 largelarge (1)large (4)large (2)

--- Sandra B.