Společenské události

Vánoce a všechen ten zmatek kolem konce roku máme za sebou, a teď už budeme všichni čekat na jaro. Aby nám to čekání uteklo, tak je tu plesová sezóna a spoustu slavnostních příležitostí. V lednu a únoru se pořádá mnoho plesů. A ať už máte v plánu se zúčastnit velké akce v krásném prostředí nebo „jen“ něčeho menšího a ne tak formálního, je třeba se na to připravit. Takže pokud vás čeká maturitní ples nebo třeba myslivecký bál, v našem článku se dozvíte spoustu užitečných rad a nejnovější módní trendy, nebudou tomu taky chybět inspirativní fotky šatů přímo z našeho butiku SQVELE!

Krajka se z vysoce trendového materiálu stává pomalu, ale jistě nestárnoucí klasikou. Pokud vás nebaví klasické malé černé, je krajka ideální volbou. Zaručí vám ženskost a její rafinované použití i decentní smyslnost. Délku šatů zvolte podle typu plesu. Na slavnostnější plesy se nosí dlouhé šaty, na méně formální plesy můžete obléct délku ke kolenům. Nachází-li se krajka i v oblasti výstřihu šatů, je lepší nedat si na krk žádný náhrdelník – krajka ho v tomto případě plně nahradí. Na co ale v žádném případě nezapomeňte, je decentní psaníčko do ruky.

BLACK TIE & WHITE TIE, v doslovném překladu černá kravata, je běžně používaný název pro dress code pro muže ve smokingu. U dam se v tomto případě očekávají dlouhé večerní šaty.

 

Pokud vám pozvánka sděluje, že se máte dostavit odění ve stylu Creative black tie, hostitel vám tím chce říct, že se sice jedná o formální událost, kde ale můžete svému outfitu dát svůj osobní „podpis“, trošku popustit uzdu fantazii a uplatnit aktuální módní trendy. Co to v praxi znamená?Nám dámám dává Creative black tie větší možnost se vyřádit s doplňky a u akcí komornějšího typu můžeme zvolit i koktejlky – krátké šaty.

Flitry- Pokud se chystáte například na maturitní ples, nebo jinou neformální akci, jsou pro Vás šaty s flitry ideální volbou. Nebojte se této kombinace, už dávno tomu není tak, že by flitry působily lacině, právě naopak šaty, které nabízí náš butik, jsou velmi elegantní a flitry jim dodávají potřebnou smyslnost.Nebuďte šedou myškou a zkuste se trošku odvázat, od toho přece tyto večerní akce jsou!

Samet- aktuální světový hit, velmi příjemný a nevšední materiál se kterým do slova vyrazíte dech!Pokud chcete být originální a překvapit jedinečným kouskem, šaty z módního sametu půjdou napřed s vaší originalitou!

 

Vyberte si šaty z naší široké a originální nabídky..!

Nabídka šatů

Sledujeme nejnovější módní trendy, inspirujte se se SQVELE, chceme, ať jste IN, jedinečná a hlavně ať se cítíte vyjímečně a krásně..!

WhatsApp Image 2016-12-20 at 17.35.26 (1)

  WhatsApp Image 2016-12-20 at 17.35.14WhatsApp Image 2016-12-20 at 17.35.19

WhatsApp Image 2016-12-02 at 14.09.42WhatsApp Image 2016-12-02 at 14.11.10

WhatsApp Image 2016-12-20 at 17.35.10

WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.19.18WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.19.14 (1)