Doprava a platba

Objednané zboží je k odeslání zpravidla do druhého dne max. však do 3 pracovních dnů od učinění objednávky. Snažíme se ale odesílat okamžitě.

V případě předobjednávky je lhůta vždy uvedena v popisku u konkrétního zboží. Zpravidla se jedná o lhůtu maximálně 3 týdny.

V případě platby převodem na účet je lhůta max. 3 dny na úhradu objednávky, pokud do této lhůty nebude platba na náš účet připsána, jsme nuceni objednávku stornovat.

 

1. ZPŮSOB DOPRAVY

Prostřednictvím zásilkovny.

Zásilka bude doručena v rámci ČR následující pracovní den, výjimečně může jít o 2 dny.

U Slovenska se většinou jedná o 2 pracovní dny.

V rámci EU se jedná o 3-4 pracovní dny.

 

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem. V případě neobdržení zásilky v uvedeném termínu nás prosím kontaktujte na tel. čísle 704190000, popřípadě pro co nejrychlejší řešení můžete kontaktovat samotnou zásilkovnu na zákaznických číslech.

 

Přepravné:

A) V RÁMCI ČR

Cena je vždy uvedena při objednávání a tak stejně ve faktuře

 

B) V RÁMCI OSTATNÍCH ZEMÍ EU

Cena je vždy uvedena při objednávání a tak stejně ve faktuře

 

 

2. ZPŮSOB PLATBY

Bankovním převodem na náš účet – výzvu k zaplacení obdržíte emailem po odeslání objednávky ( po připsání na náš účet je zboží odesláno na Vaši adresu, nebo můžete zaslat na náš email či FB potvrzení o úhradě a balíček odesíláme okamžitě)

Pokud se jedná o platbu z EU, zadávejte nejlépe EU PLATBU apod. Jde o rychlé a levné platby a převody.

 

Poznámka: Při převzetí zásilky pečlivě zkontrolujte obal a pokud vykazuje jakékoliv známky poškození (roztržený obal) zásilku nepřebírejte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení