Doprava a platba

Objednané zboží je k odeslání zpravidla do druhého dne max. však do 3 pracovních dnů od učinění objednávky. Snažíme se ale odesílat okamžitě.

V případě předobjednávky je lhůta vždy uvedena v popisku u konkrétního zboží. Zpravidla se jedná o lhůtu maximálně 5 týdnů. (Lhůta je vždy napsána u konkrétního zboží).

V případě platby převodem na účet je lhůta max. 3 dny na úhradu objednávky, pokud do této lhůty nebude platba na náš účet připsána, jsme nuceni objednávku stornovat.

 

1. ZPŮSOB DOPRAVY

Prostřednictvím zásilkovny.

Zásilka bude doručena v rámci ČR následující pracovní den, výjimečně může jít o 2 dny.

U Slovenska se většinou jedná o 2 pracovní dny.

V rámci EU se jedná o 3-4 pracovní dny.

 

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem. V případě neobdržení zásilky v uvedeném termínu nás prosím kontaktujte na tel. čísle 704190000, popřípadě pro co nejrychlejší řešení můžete kontaktovat samotnou zásilkovnu na zákaznických číslech.

 

Přepravné:

A) V RÁMCI ČR

Cena je vždy uvedena při objednávání a tak stejně ve faktuře

 

B) V RÁMCI OSTATNÍCH ZEMÍ EU

Cena je vždy uvedena při objednávání a tak stejně ve faktuře

 

 

2. ZPŮSOB PLATBY

Bankovním převodem na náš účet – výzvu k zaplacení obdržíte emailem po odeslání objednávky ( po připsání na náš účet je zboží odesláno na Vaši adresu, nebo můžete zaslat na náš email či FB potvrzení o úhradě a balíček odesíláme okamžitě)

Pokud se jedná o platbu z EU, zadávejte nejlépe EU PLATBU apod. Jde o rychlé a levné platby a převody.

 

Poznámka: Při převzetí zásilky pečlivě zkontrolujte obal a pokud vykazuje jakékoliv známky poškození (roztržený obal) zásilku nepřebírejte!